Hľadáte miesto, kde by ste sa uvoľnili a ukľudnili od Vašich stresov a bolestí tela?

Masážny salón Aevum je tým správnym miestom, kde Vám veľmi rada pomôžem zbaviť sa rôznych bolestí, pookriať na duši a nájsť v sebe pokoj. Moje masáže sú vhodné pre deti, ženy aj mužov všetkých vekových a váhových kategórií. Pred masážou sa môžete príjemne vyhriať v infra-saune, ktorú mám v salóne k dispozícii. Klienti mi často hovoria, že v mojom salóne sa cítia ako v oáze pokoja, a to ma veľmi teší. Príďte a vyskúšajte aj Vy, všetci ste u mňa s láskou vítaní…

O MNE

Masáže Ružomberok Daniela Gribová

Masáže Ružomberok Daniela Gribová

Volám sa Daniela Gribová a svoju prácu robím s veľkou Láskou. V živote ma postretlo veľa situácií, kedy som mala pocit, že už nič na svete nezvládnem. Dnes už viem, že práve tie najťažšie momenty v mojom živote boli pre mňa najdôležitejšie a pomohli mi v sebe nájsť silu, o ktorej som ani netušila, koľko jej v sebe mám. A práve moja vnútorná sila a pokoj, ktorý som v sebe dlho nachádzala sú dôležité pri mojej práci. Každý môj klient je osobnosť, ktorá si zaslúži individuálny prístup a ten sa snažím každému dopriať.

PRE VÁS

Praxou a nacítením sa na klientov čo majú najradšej, som si zostavila masáž, ktorá pozostáva z viacerých techník. Základom je havajská masáž LOMI-LOMI spojená s relaxačnou masážou, lávovými kameňmi, SHIATSU masážou, reflexnou masážou chodidiel, masážou brucha a ako „čerešnička na torte“ je indická masáž hlavy. Počas masáže používam teplé bylinkové oleje. Celá masáž je prepojená s uvoľňovaním energetických bodov v tele (čakier). Táto masáž je v mojom salóne najžiadanejšia. Trvá približne 1 hodinu a klient si užije masáž celého tela a uvoľnenie nie len na fyzickej úrovni, ale aj na mentálnej, emocionálnej a duševnej.