Ač napíšu cokoliv, nic nevystihne Danku a její masáž tak jak bych chtěla a tak jak by si zasloužila. Nic lepšího Vás opravdu nemuže potkat, než masáž od Danky v tak krásném a příjemném saloně. Je to úžasný relax pro tělo i duši! Jednoznačně vřele DOPORUČUJI!!!! Né všichni andělé mají křídla! Děkuji Danuško, že jsi!

Šárka Kollárová

Dobrý deň,
Včera som u Vás absolvoval prvýkrát masáž a chcel by som sa Vám aj takouto formou poďakovať. Veľmi mi to pomohlo a celý včerajší deň som sa cítil neskutočne uvoľnený a rovnako dnes som sa po kvalitnom spánku vďaka Vašej masáži zobudil ako znovuzrodený. Robíte naozaj skvelú a profesionálnu prácu a už teraz sa teším, kedy si opäť nájdem čas na ďalší termín.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Matej

“Neviem ani kde mam začať.. Dnes som prvý krát absolvovala celotelovú masáž u p.Danielky, bol to neopísateľný, nádherný a úžasný zážitok! Neskutočne skvelá masáž, neskutočne úžasné ručičky, nikdy som sa necítila tak skvelo po masáži. Za mňa je p.Danielka najlepšia, jej ľudský prístup k ľuďom je krásny. Nádherná atmosféra príjemná relaxačná hudba proste niečo neopísateľné. Ďakujem krásne ste poklad.

Martina Bartánusová

Chcel by som sa Vám poďakovať za úžasnú masáž. Ste jednička v masírovaní a veľmi rád sa ku Vám opäť vrátim. Tá neopísateľná atmosféra a profesionalita z Vašej strany je na najvyššej profesionálnej úrovni. Ďakujem a vrelo odporúčam každému, kto potrebuje naplno zrelaxovať.

František Demikát

Masáž celého tela som dostala ako darček k výročiu. Masáž bola úžasná, príjemný oddych, profesionálny prístup, krásna vôňa olejov, blahodárny účinok na telo. Vrelo odporúčam každému. Osobne tam ešte určite zavítam.

Andrea Moravčíková

” Chcel by som sa poďakovať za skvelú masáž. Ľudský prístup, odbornosť a profesionalita, to je to čo som našiel u Vás. Pracujem v zdravotníctve, kde sám pociťujem problémy nielen s chrbticou. Po tejto masáži sa naozaj človek cíti oddýchnutý, zrelaxovaný a plný energie. Každému by som odporučil navštíviť masážny salón Aevum v Ružomberku kde naozaj človek dostane to čo od masáže očakáva. Ďakujem.”

Michal

“ Ďakujem, ste úžasná. Ten oddych a to pohladenie duše, ktoré u Vás pociťujem, je presne to čo v dnešnej uponáhlanej dobe človek potrebuje. Je to hodina totálneho psychického pokoja. Odchádzam od Vás nabitá neskutočnou energiou.
Teším sa na ďalšiu masáž, ste skvelá. Prajem Vám len to dobré, nech Vás to čo robíte napĺňa a nech máte v sebe stále tú nádhernú iskru a šírite svoju krásnu energiu aj naďalej. “

Linda Matulová

” MASÁŽE U DANKY – sú pre mňa vždy úžasný relax spojený s príjemnou hudbou a príjemným prostredím. Masáž je vždy uskutočnená na vysokej úrovni. Danka má šiesty zmysel, ktorým vyhodnocuje Váš momentálny stav a podľa toho je uspôsobená masáž. Jednoducho masáž v AEVUM je skvelá! Z centra AEVUM odchádzate ako znovuzrodený človek.”

Andrea Paullová

„ K Danke chodím na masáže už pár rokov, vždy keď som vyčerpaná a boľavá. Je úžasná masérka, v salóne je veľmi príjemná atmosféra a pohoda podľa potrieb klienta. Odchádzam od nej nabitá novou energiou- proste iný človek. Ďakujem.“

Ľubomíra Šimová

„ K Danke na masáž chodíme už asi rok. Vždy si dokonale oddýchneme a zregenerujeme, vďaka unikátnej masáži. Je to masáž ušitá namieru, plná pohody, relaxu, duchovna a fyzického uvoľnenia . Danka je pre nás nielen výborna masérka, ale aj človek, ktorý vás nabije životnou energiou. Radi sa k nej pravideľne vraciame.“

Eva Horvát

“ Pre mňa je masáž od Danky nielen úľavou pre telo, ale aj pohladenie duše. Krasne prostredie salónu a harmonická atmosféra v ňom len znásobujú komfort pre klienta. Vždy sa sem rada vraciam. Mám Ta rada Dani. “

Anna Vevericová

” Masáž u pani Danky považujem za veľmi príjemnú. Prostredie salónu aj prístup je profesionálny. Určite odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť s bolesťami chrbtice, ale aj príjemne zrelaxovať.”

Katka a Peter

„Anjeli EXISTUJÚ, len často nemajú krídla a voláme ich priatelia.
Jedného som našiel v masážnom salone AEVUM.“

Anton Cinko

„… masáž, ktorá pohladí nielen telo, ale aj dušu.“

Jana Vajdová

„S masážou sme boli aj ja, aj priateľ maximálne spokojný. Príjemné prostredie, masáž na jedničku a o masérke nehovoriac. Úžasná pani. Určite odporúčame a my sa tiež vrátime. Peknú nedeľu.“

Alex Pálešová

„Ahoj Danka. Chcem Ti poďakovať za Tvoje masáže. Su úžasné. Najradšej by som si ťa zobrala domov a dopriala si Tvoju celotelovú masáž každý deň. Na každé stretnutie sa velmi teším, ako pri Tebe zrelaxujem a načerpám energiu. A mala si pravdu, ako chodím pravidelne, ten chrbát ma už ani nebolí. … ešte raz ďakujem.“

Helena Imreová

“ Masáž bola v skutku uvoľňujúca, famózna až povznášajúca. Odporúčam
všetkým.“

Juraj

“Dobrý deň, chcem vysloviť uznanie Vášmu masérskemu majstrovstvu. Dejú sa so mnou veci detoxu tak, ako ste ma na ne upozornili. Presne viete, čo toto Vaše skvelé pôsobenie na človeka bude robiť, ako bude pôsobiť. Ale v čom ste mi zatiaľ najviac pomohli – prestali ma bolieť bedrové kĺby a ja nastupujem do auta ako za mlada. Vrelá vďaka!”

Miloš Hurčík

“Vždy, keď sa cítim veľmi unavená, presne viem, kam nasmerujem svoje kroky. Vždy zavolám Danke, pretože od nej odchádzam znovuzrodená, nabitá krásnou, originálnou energiou a pocitom milého, priateľského prístupu. No a masáž, tá je proste najväčšia odmena v tvojom podaní Dani. Len odporúčam!”

Silvia Janigová

“Danku, jednoznačne odporúčam. Masáž robí úplne skvelú. Milá, šikovná a precízna.
Prostredie je nádherné, upokojujúce.
Teším sa nabudúce.”

Miroslava

“Dnes som navštívila AEVUM prvý krát a určite nie posledný. Dokonalá úľava, cítim sa veľmi príjemne. Skvelý prístup, krásne prostredie, príjemná vôňa a relaxačná hudba spôsobila, že som sa mohla poriadne uvoľniť (mávam s tym veľký problém) a oddýchnuť. Ďakujem veľmi pekne ešte raz.”

Veronika Luptovská

“Pani Danku a jej salón odporúčam, bol to ten najlepší relax, aký som doteraz zažila. Prostredie salónu je príjemné a upokojujúce, po masáži sa cítim veľmi dobre. Pani Danka je milá, vyžaruje z nej pokoj a porozumenie. Salón a pani masérka na vysokej úrovni, určite sa onedlho vrátim.”

Barbora Zacharová
“Dobrý deň p. Daniela.
Chcem sa Vám poďakovať za včerajší Váš čas, ktorý ste mi venovali.
Už prvý dojem z Vás bol príjemný. A prostredie určite tiež útulné, tak ako to má byť – teplo, svetlo, ktoré vás nepresvecuje…veď sme to aj spomínali trochu….
No a to najhlavnejšie ( okrem Vás ), bola jedinečná masáž – spleť rôznych techník, ako hudba, ktorú hrá viac nástrojov, ale všetko vedie iba  jeden dirigent. Všetko bolo zakomponované do harmonického celku.
Takže by som to zhrnul a pochváliť by som Vás chcel… za Vašu poctivú prácu robenú Srdcom a nie len rukami. Bolo to cítiť, že sa vkladáte do toho, čo je pre Vás ako misia – pomáhať ľuďom a dať im to, po čo si prišli, alebo hľadajú “útek z reality” a Vy ich na chvíľočku  prichýlite svojim Srdcom. No a nakoniec to všetko zavŕšite úprimným objatím, čo človeka milo prekvapí ( lebo nie každý to pozná…). Objatie symbolizuje pokoj, ktorý im dávate na cestu.
Prajem Vám ešte veľa spokojných klientov a hlavne Vám veľa zdravia, sily a trpezlivosti v práci a doma lásky od najbližších….
Ps. Kto dáva z Lásky, dvakrát dáva.
Váš spokojný klient”.
Peter K.