Vybrať si je možné nasledujúce druhy masáží:

Havajská masáž Lomi – Lomi je jednou z najviac prepracovaných masáží vôbec. Aby sme ju mohli pochopiť, musíme pochopiť Havajskú filozofiu nazývanú Huna. Základným kameňom tejto filozofie Huna je princíp, že všetko hľadá rovnováhu, harmóniu a lásku. Aký to má súvis s touto masážou? Možno, že by to mohol vysvetliť v angl. jazyku pojem masáž „Loving hands“, masáž milujúcimi rukami. Pri masáži pracujeme jemne, ale zároveň do hĺbky svalov s plynulými masérskymi technikami a hmatmi, rešpektujúc ľudské telo, umožňujúc max. relaxáciu…relaxáciu na všetkých úrovniach…. Zväčšenie samotného efektu masáže sa dosahuje otvorením energetických kanálov maséra, čo umožní následný tok liečivej energie do tela masírovaného. Prúdenie, tok čistej energie využívajúc plynulé – vláčne techniky, kombinované s milujúcim dotykom uvoľňuje celé telo so súčasným uvoľňovaním jednotlivých emócií, starých túžob, návykov, vzorov správania sa, ktoré spôsobujú určité hranice, v ktorých je ľudské telo limitované a ohraničené, zároveň však brzdené, a ktoré sú ukladané v jednotlivých bunkách nášho tela. Čiže Havajská masáž to nie je iba skúsenosť na úrovni fyzického tela, ale tu môžeme hovoriť o liečení mentálnom, emocionálnom a duševnom.

Shiatsu (preklad: tlak prstami) je japonská masážna technika založená na východnej liečebnej tradícii a západnej fyziológii a psychológii. Shiatsu pracuje s akupunktúrnymi dráhami a bodmi za účelom obnovenia prirodzeného toku vitálne energie a tak nastoliť energetickú rovnováhu v tele. Vo východnej medicíne sa energetický stav v tele popisuje pomocou KYO a JITSU (Jin a Jang). Pokiaľ prúdi energia v tele pozdĺž meridiánov bez prekážok a rovnomerne, hovoríme, že telo je v harmónii. Ale v prípade, že sa objavia nejaké nežiadúce vplyvy, alebo zmeny, je harmónia narušená a v tele vznikajú miesta, v ktorých je energie menej – KYO a miesta s nahromadenou energiou – JITSU. Cieľom masáže je zharmonizovať v tele tieto miesta. Masáž sa prevádza na masážnej podložke na zemi a klient je pri tom oblečený v pohodlnom odeve.

Hot stones masáž umožňuje neopísateľne príjemnú a hlbokú relaxáciu. Je to neobyčajná metóda, ktorá pomáha harmonizovať ľudské telo na všetkých úrovniach. Ide tu prostredníctvom kameňov o príjemnú skúsenosť, neobyčajné spojenie ľudskej bytosti s prírodou a vesmírom. Kamene svojou štruktúrou, vibráciami a energiami nám pomáhajú energeticky sa dobíjať a harmonizovať.
Už pred tisícročiami v starej Číne a Indii boli kamene využívané pre svoju schopnosť pomáhať liečiť, odoberať negatívnu energiu, odstrániť bolesť, stimulovať akupresúrne body… Možme tu hovoriť o tzv. termoterapii. Lávové kamene so svojím hladkým povrchom, ľahko sa kĺzajúce po pokožke, prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, energiu svoju vlastnú i energiu maséra do ľudského tela.
Pridaním naťahovacích techník tak pomáhame uvoľňovať a zvyšovať rozsah a flexibilnosť v jednotlivých svalových skupinách ako aj kĺbových puzdrách.

Je to jemná manuálna technika na vyšetrenie a zlepšenie funkcií fyziologického telesného systému, ktorý býva označený ako kraniosakrálny systém. Dôležitou funkciou tohto systému je produkcia, obeh a spätné vstrebávanie cerebrispinálnej tekutiny (mozgomiešnej tekutiny). Táto tekutina je produkovaná vo vnútri kraniosakrálneho systému a udržuje fyziologické prostredie, v ktorom sa mozog, miecha a celý nervový systém vyvíja, žije a funguje. Jemnými dotykmi, pri ktorých je obvykle vyvíjaný mierny tlak, sú potom odstraňované blokády v kraniosakrálnom systéme. Terapeutická metóda vyznáva prirodzenú autokorekciu a samoliečebné mechanizmy (vnútornú múdrosť) tela.

  • Terapeutická relaxačná masáž
  • Luxusná masáž zafírom
  • Aromaterapeutická masáž
  • Medová detoxikačná masáž
  • Reflexná masáž chodidiel
  • Anticelulitídna masáž
  • Banková masáž
  • Indická masáž hlavy